Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

POMOC PRO STELINKU

 

Dobrý den, tohle je naše Stelinka.

 

Je to pár dní, kdy jsme se dozvěděli zdrcující zprávu, že naše dcerka, neskutečný smíšek, která se ještě nedávno zdála jen jako línější dítě, bude celý život bojovat s nemocí, která nese název Rettův syndrom. Od té doby přemýšlím, co všechno musím urychleně zařídit, čím ji usnadnit její trnitou cestu, jak jí stimulovat a motivovat k dalšímu rozvoji, dokud jej můžeme naší pomocí ještě ovlivnit. Čeká nás toho hodně. V prvé řadě pořízením speciálního zdravotního kočárku, následně intenzivní rehabilitací…. Zítra si Stelinka vyzkouší svůj budoucí vůz, doufám, že se jí bude zamlouvat. Jeden bod z dosavadních stanovených cílů splněn. Na stole leží objednávka k léčebnému pobytu REHA KLIM AKTIV JUNIOR. K dalšímu splnění stanoveného cíle se blížíme…


Bohužel zdravotních problémů už je příliš, výdaje rodiny, jimiž se snažíme Stelince zajistit šťastný, spokojený a kvalitní život, spojené s pořizováním léků, doplňků stravy, dietním stravováním, dosavadní rehabilitační péčí jsou tak vysoké, že uspořit peníze na další pomůcky a speciální podpůrné programy nelze.


Jeden ze způsobů, jak si pomoct, je zorganizovat sběr plastových víček. Vím, že rodičů, jenž si tímto způsobem pomáhá uspořit na zdravotní pomůcky a léčebné pobyty je už hodně, ale věřím tomu, že se pořád najde dost lidiček, kteří víčka nikomu nesbírají a mohli by touto činností pomoct naší Steli. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla, že se pokusím oslovit vás, potencionální sběrače, a poprosit, zda byste i vy nepomohli při plnění našich cílů a nepřidali se k nám…
ZA POMOC JSME VÁM MOC VDĚČNI. DĚKUJEME!!!!

 

 

Adriana s rodinou

adriana.strossova@seznam.cz

 

 

 

... postupně doplníme seznam sběrných míst, je možné dopravit víčka na kontaktní adresu e-shopu, po nasbírání dostatečného množství předáme Adri a Stelince :-)


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgvíčka imgmichaela img09.10.2015 17:02
img img imgimgRe: víčka imgBarunka img11.10.2015 19:05
imgPoděkování imgAdriana Štrossová img03.11.2014 23:03