Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


DOPRAVA A PLATBA
Doprava a platba

DOPRAVA

 

V současné době zasíláme balíky prostřednictvím České pošty, Zásilkovny a PPL. Vybrat si můžete z několika druhů poštovného. Pokud bude poštovné zvoleno nevhodně, budeme Vás kontaktovat a navrhneme vhodné poštovné pro danou objednávku. Objednávky jsou expedovány do tří pracovních dnů od přijetí objednávky (v případě platby dobírkou). Při platbě bankovním převodem expedujeme do tří pracovních dnů od přijetí platby.

 

DOPORUČENÁ ZÁSILKA: 75 Kč

Tímto způsobem lze zasílat pouze malé 50g klubíčka (max 9 ks), nebo drobné galanterní zboží, maximální rozměr zásilky nesmí přesáhnout 50x35x5cm, musí splňovat váhový limit do 0,5 kg, je pojištěna do výše 500 Kč. Doba doručení většinou 2 pracovní dny od podání zásilky.

Jedná se o tyto příze: Catanie, Camilla, Limone, Nela, Merino, Comfort, Elian Nicky, Elian Lusy, Česká Kamila

 

 

BALÍK DO BALÍKOVNY: 69 Kč:

Česká Pošta - Do balíkovny
Balík si můžete vyzvednout na téměř 5000 výdejních místech Balíkovny po celé ČR. Pro vydání balíku stačí sdělit pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji. Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou. Maximální rozměry 50 cm x 50 cm x 50 cm, maximální váha 15 kg.

Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní, a to prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby.

Od podání až po vyzvednutí zásilky budete vždy informováni. Jakmile ČP převezme zásilku do přepravy, obdržíte e-mailové avízo o podání.

V okamžiku uložení zásilky na Vašem výdejním místě Balíkovna Vám bude zasláno avízo o uložení (e-mail/SMS) na vámi vybrané Balíkovně. V tuto chvíli je Váš balík připraven k vyzvednutí.

Zásilku si vyzvednete tak, že si zvolíte požadovanou službu na vyvolávacím systému (u nových vyvolávacích systémů, stačí pouze načíst čarový kód z mobilního telefonu) a následně budete přednostně vyzváni k přepážce. Přepážkové pracovnici sdělíte kód pro vyzvednutí zásilky (součást avíza o uložení) a Vaše jméno. Balík Do balíkovny je Váš!

V případě, že jako adresát si nebudete moci Vaši zásilku vyzvednout, nabízíme možnost vyzvednutí balíku i třetí osobou. U této služby tudíž není požadováno předložení dokladu totožnosti.

Doba dodání většinou do druhého dne od podání balíku přepravci.

 

ZÁSILKOVNA NA POBOČKU: 90 Kč

Při objednávce si vyberte výdejní místo Zásilkovny, které máte nejblíž. Jakmile předáme zboží k přepravě, obdržíte email s trasovacímčíslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Maximální hmotnost zásilky 5 kg. Maximální rozměr jedné strany zásilky 70 cm. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky 120 cm.

Doba dodání cca 2 dny od podání balíku přepravci.

BALÍK NA POŠTU: 129 Kč

Doručení zásilky na zvolenou poštu. Podmínkou pro odeslání Balíku Na poštu je vyplnění kontaktních údajů na adresáta – mobilní telefon nebo e-mail.Za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu pošta odpovídá až do výše udané ceny. Velikostní kategorie M - nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 50 cm.

Doba dodání většinou do druhého dne od podání balíku přepravci.

BALÍK DO RUKY: 149 Kč

Doručení zásilky na zvolenou adresu. Podmínkou pro odeslání je vyplnění kontaktních údajů na adresáta – mobilní telefon nebo e-mail. Za ztrátu, poškození nebo úbytek obsahu pošta odpovídá až do výše udané ceny. Velikostní kategorie M - nejdelší strana balíku nesmí přesáhnout 50 cm.

Doba dodání většinou do druhého dne od podání balíku přepravci.

PPL: 109 Kč

 

 • Zásilka Vám bude standardně doručována v rozmezí od 8 do 18 hodin do 24 hodin od expedice.

 • Doběrečné lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou. Terminálem pro platbu kartou je vybaven každý řidič PPL.

 • Den před doručením zásilky Vás PPL vždy informuje prostřednictvím emailu.

 • Datum, adresu doručení nebo večerní doručení můžete změnit dle Vašich potřeb prostřednictvím webu www.pplbalik.cz.

 • V případě změny doručovacích parametrů je nejzazší termín pro doručení zásilky 7 dní od prvního pokusu o doručení.

 • Řidič PPL Vás bude v den doručení zásilky kontaktovat na Vámi uvedené tel. číslo, aby dohodl podrobnosti předání.

 • V případě nezastižení Vás budeme informovat prostřednictvím emailu nebo SMS a zásilku Vám automaticky doručíme zdarma následující pracovní den.

 • Jestliže doručení není úspěšné ani v případě druhého pokusu, bude Vaše zásilka uložena na příslušném depu po dobu 7 dní. Pro sjednání třetího doručovacího pokusu je nutno kontaktovat PPL.

 • Cestu Vaší zásilky můžete sledovat na webových stránkách www.ppl.cz, prostřednictvím mobilního webu http://m.ppl.cz nebo prostřednictvím mobilních aplikací PPL CZ pro iPhone nebo Andriod (ke stažení na webu PPL).

 • Na stránkách www.ppl.cz lze využít harmonogram doručování s nejpravděpodobnějším časem doručení Vaší zásilky, dle PSČ doručení.

   

 • Obecné informace

   

 • Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu

 • Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad

 • Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči

 • Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní

 • Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení

Doba dodání většinou do druhého dne od podání balíku přepravci.

 

DOPRAVA ZDARMA

Zdarma budou zasílány objednávky nad 3000 Kč. Podmínkou pro zaslání zdarma je platba předem - převodem na bankovní účet a zvolený způsob dopravy - PPL. Při objednávce nad 3000 Kč a jiné volby dopravy a platby, než je uvedeno výše, Vám bude z ceny poštovného odečtena částka 109 Kč

 

PLATBA

 

DOBÍRKOU

K poštovnému Vám bude připočteno 50 Kč dobírkovné, platí se při převzetí zásilky. Zásilka bude odeslána do tří pracovních dnů

 

PŘEVODEM NA BANKOVNÍ ÚČET

Zboží bude odesláno po připsání celkové částky na náš účet do tří pracovních dnů

 

HOTOVĚ

Pouze při osobním odběru

 

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr je možný po předchozí domluvě (e-mail, telefon) na uvedené kontaktní adrese. Je možné platit hotove při převzetí, nebo předem na bankovní účet.

 

Do zahraničí nezasíláme.